Сообщить об ошибке в видео!

Осада Жадовиля

The Siege of Jadotville

Рейтинг

0.000
8.40

Год:

2016

Страна:

Ирландия, ЮАР

Жанр:

триллер, драма

Время:

108 мин. / 01:48

Сюжет:
Фильм расскажет о политическом кризисе в Конго, который охватил страну после провозглашения независимости в 1960 году от Бельгии. Долгое время эта африканская страна была колонией и управлялась из Европы, и, как только конголезцам дали волю, они устроили у себя на родине дележ власти, переросший в гражданскую войну. В итоге, в 1960 году туда ввели миротворческую миссию ООН, а все бельгийские силы попросили удалиться. Удалились далеко не все, и в 1961 году ирландский батальон, насчитывающий 150 бойцов, попал в осаду трех тысяч французских и бельгийских наемников, работавших на горнодобывающую компанию.

Putn1k, 27 июля 2017 09:00
Фільм, котрий має душу. Котрий показує, який світ насправді, яка вона політика. Кличе на допомогу, а потім кидає. Ти повертаєшся, а тебе ще звиновачують і кажуть, що такого не було. Це взагалі не перша схожа історія, де хотіли як з найкращих намірів, а вийшло через зад.
Відверто, це вам не бойовик з екшеном ( хоча і тут він є ). Тут більше про людей, котрих доля заносить в військові миротворці, котрими могли бути ( можуть стати ) я і ти. Не для всіх, хоча як знати. Не критикуйте, адже це лише кіноматографічне зображення, художнє. Кому сподобається, той зрозуміє через що саме. Кому ж ні, вибачайте панове і просто пройдіть мимо і не критикуйте (повторююсь) своїми коментарями.
Всього вам найкращого.

Putn1k,
Звинувачують* перепрошую за помилку.
Поддерживаю! (11)
 

Carthage, 10 апреля 2020 16:47
Неймовірний фільм, про Честь, Відвагу, Братерство і підлість... Героям Слава!
Поддерживаю! (2)
 

Похожие материалы: