Сообщить об ошибке в видео!

Игра джентельменов смотреть онлайн

The Long Game watch online

Рейтинг

0.000
6.60

Год:

2023

Страна:

США

Жанр:

спорт, драма

Перевод:

Профессиональный (многоголосный)

Качество:

BDRip

Время:

112 мин. / 01:52

Возраст:

16+

Сюжет:
Команда гольфистов-любителей открывает по соседству с элитным загородным клубом свой. Здесь нет маршалов, подстриженной по линейке травы и дорогой экипировки. Все своими руками. Но тот, кто преодолеет бункеры из грязи, преграды из кактусов и бокс в раздевалке, будет готов ко всему. Под насмешки всего города команда готовится к своему первому большому турниру.
Cassel, 18 апреля 2024 19:14
Настоящее название фильма - "Долгая игра", а не "Игра джентльменов"
Поддерживаю! (4)
 

derdree, 15 июня 2024 14:30
Я очікував фільм про гольф, дух суперництва, зусилля команд стати краще, високі ставки перемоги.

Але це фільм не про гольф, а про расове пригнічення білими чоловіками мексиканців у США.

Зосередившись лише на скиглинні як кожен рух чіпає чиїсь почуття, режисер, Хуліо Квінтана, забув побудувати переконливий сюжет про сам гольф.

Чутливість персонажів до усього у більшій мірі відображає сьогоденних лівих яким терміново потрібні safe spaces тому що у них моральні травми від пригнічення їх попередників 50-100-500 років тому.

Манера зйомки, особливо в кінці, нагадує фільми про війну, що робить фінальні сцени до безглуздого смішними томущо автори не зумівли довести емоційний накал у кінці, створити напругу і показати важливість і важкість перемоги.

Також, деталі тут не мають значення. Наприклад тут є рубашка від Tommy Hilfiger у 60х роках (бренда, що був заснований у 1985 році).
Поддерживаю! (1)
 

Похожие материалы: